• تلفن02188736681
  • ایمیلinfo@KOTAN.ir
  • آدرستهران – بلوار میرداماد – بعد از خیابان دکتر مصدق (نفت) جنوبی – پلاک 238 – واحد 6
  • تلفن02188736681
  • ایمیلinfo@KOTAN.ir
  • آدرستهران – بلوار میرداماد – بعد از خیابان دکتر مصدق (نفت) جنوبی – پلاک 238 – واحد 6

محصولات

پلی بوتن در ساخت روغن موتورها، انواع چسبها، عایق ها، درزگیرهای صنعتی و ژله کابلهای مخابراتی کاربرد گسترده دارد. پلی بوتن به عنوان بهبود دهنده شاخص ویسکوزیته در صنایع مختلف نیز استفاده می شود.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر پلی بوتن اینجا را کلیک کنید. 

پلی ایزوبوتیلن 950 بعنوان تکیفایر، بهبود دهنده شاخص ویسکوزینه، افزایش دهنده نقطه ذوب در تولید محصولات متفاوتی مانند روغن موتور،روغن دنده،گیریس، انواع چسب ها،عایق ها، درزگیرها و… استفاده می شود.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر پلی ایزو بوتیلن اینجا را کلیک کنید.

PIB 950

اتیلن وینیل استات پلیمری گرمانرم است که به‌طور وسیعی در زمینه‌های مختلف نظیر تولید انواع چسب، انواع کفش و دمپایی، کفپوش‌های فومی، وسایل ورزشی، پوشش کابل و فوم‌های ارتوپدی استفاده می‌شود. همچنین این پلیمر خصوصیات زیست سازگاری مناسب برای کاربرد در دارو و مواد غذایی است.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر EVA اینجا را کلیک کنید.

EVA

رزین نفتی (رزین هیدروکربنی) یک رزین ترموپلاستیک تولید شده در صنایع پتروشیمی میباشد. البته C5 پلیمر نیست، بلکه یک الیگومر با وزن مولکولی کم است که در صنایع مختلفی مانند تولید انواع چسب، رنگ، صنعت چاپ و … کاربرد دارد. 

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر رزین C5 اینجا را کلیک کنید.

resin c5

رزین هیدروکربنی آروماتیک C9، می تواند به طور گسترده در چسب های مبتنی بر حلال، چسب های hot melt، رنگ های مبتنی بر آلکید، لاستیک و جوهرهای چاپ استفاده شود.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر رزین C9 اینجا را کلیک کنید.

رزین C9

رزین‌های C5/C9، آلیفاتیک/آروماتیک، تکیفایر C5 هستند که با مونومرهای C9 پلیمریزه شده‌اند و چسباننده های بسیار خوبی برای استفاده در پلیمرهای EVA، SBS و لاستیک طبیعی هستند.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر رزین C5/C9 اینجا را کلیک کنید.

رزین C5-C9

 

پلی وینیل الکل (PVOH، PVA یا PVAl) یک پلیمر مصنوعی است که هم بی رنگ، هم بی بو و هم محلول در آب است. در ابتدا در اوایل دهه 1920 کشف شد و از آن زمان در کاربردهای متعددی از لمینیت شیشه ایمن تا بسته بندی مواد شوینده استفاده شده است. معمولاً به صورت پودر، گرانول یا گاهی به صورت محلول در آب عرضه می شود.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر پلی وینیل الکل اینجا را کلیک کنید.

PVA

پودر آنتی باکتریال هالامید یک ماده ضد عفونی کننده است که براحتی در آب حل می شود و جهت از بین بردن بسیاری از باکتری ها و ویروس های بیماری زا در استخرهای پرورش ماهی،مرغداری ها،صنایع مواد عذایی، بیمارستانها و سایر امکان عمومی استفاده می شود.

برای آشنایی با کاربردهای بیشتر هالامید اینجا را کلیک کنید.

Halamid